Neděle 21. dubna 2024
Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie
Oblačno 6°C

Tohle je nová láska tenisty Rosola: Randí s o OSM let mladší Petrou!

Autor: top

Jmenuje se Petra Kubinová a v prosinci oslaví teprve 24. narozeniny. Tenista Lukáš Rosol si tak nabrnkl o více než 8 let mladší holku, vždyť jemu bude v červenci už 32 let!

Jak Blesk dnes informoval, nová partnerka Rosola , který se rozvádí s manželkou Michaelou Ochotskou , mu fandila během kvalifikačních zápasů do hlavní soutěže slavného Wimbledonu.

A jak vedla zamilovaná cesta do Anglie? Nejspíš na sebe narazili na kurtech Sparty v pražské Stromovce. On se tady připravuje, když je v Česku a hraje za místní klub extraligu, ona reprezentovala Spartu v mládežnických kategoriích a poté chvíli fungovala jako trenérka ve zdejší akademii.

V dorosteneckém věku patřila Petra k velkým nadějím českého tenisu, přechod mezi dospělé jí ale nevyšel a v osmnácti, tedy před pěti lety, pokus prosadit se jako profesionálka vzdala.

Podle dostupných informací dokázala na nižším okruhu ITF vypinkat celkově 759 dolarů, tedy asi 17 tisíc korun. Nyní už hraje jen rekreačně nižší pražskou soutěž, o to víc má ale času věnovat se Lukášovi!

Soud kvůli rozvodu se rychle blíží

Co na nový vztah Lukáše Rosola říká Michaela Ochotská, která je stále jeho zákonnou manželkou? A bude Petře časem svěřovat dvouletého syna Andrého, kterého s Lukášem mají? Někdejší televizní hvězda včera nezvedala telefon a nereagovala ani na dotaz po SMS zprávě.

Kdo ví, možná jí Lukáš o novém vztahu nic neřekl a ona je z otázek stejně překvapená, jako když na Rosola praskl vztah se Znamenáčkovou , o kterém se dozvěděla až z novin.

Podle informací Blesku se nicméně začínají dávat do pohybu záležitosti kolem rozvodu. Manželé už prý řešili dohodu o úpravě výchovy malého Andrého a samotný rozvodový soud je za dveřmi...

Nová přítelkyně Rosolovi v Londýně fandila.
Nová přítelkyně Rosolovi v Londýně fandila.

VIP MIX: Řepka něco chystá, Ronaldova dvojčata, biatlonistka prodala přednosti
Video se připravuje ...