Úterý 26. října 2021
Svátek slaví Erik, zítra Šarlota
Oblačno 13°C

Fotograf novomanželů Plekancových odhalil: Tajemství zamilovaných snímků!

Autor: tuš

Romantickou svatby v malebných kulisách Beskyd bude hokejistovi Tomáši Plekanecovi (38) s jeho úchvatnou nevěstou Lucií Šafářovou (34) navždy připomínat jejich fotoalbum, jenž má na svědomí mistr svého oboru Patrik Pšeja!  

„Klasika každého fotografa, která má ale velmi důležité poslání – dva lidi, jeden den, který stojí za to uchovat jej nejen ve vzpomínkách. Svatební focení je pro mě výzva, kterou velmi rád přijímám,“ tvrdí Pšeja, který s analogovým kompaktem lovil zajímavé momentky už jako kluk.

Ve středu už coby ostřílený rutinér zachytil den „D“ Lucie a Tomáše. Přesně podle jejich libosti. „Několikrát jsme se předtím sešli, abychom se domluvili na detailech, aby je focení nezatěžovalo a mohli se věnovat hostům. Atmosféra byla úžasná,“ řekl Pšeja Blesku.

A pochvaloval si, že ačkoliv novomanželům moc nepřálo počasí, na výsledné romantické snímky to nemělo vliv. „Chvilku jim pršelo štěstí a pak bylo pod mrakem, nakonec však k večeru začalo svítit sluníčko a právě tam vznikly fotky na mole, kterými se pochlubili na svém Instagramu,“ popsal Pšeja. „Fotili jsme to jen několik minut a myslím, že se to povedlo.“

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec si konečně řekli své ano!
Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec si konečně řekli své ano!