Neděle 21. dubna 2024
Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie
Oblačno 6°C

Petra Kvitová si za zdmi rezortu Oblík vzala trenéra Vaňka: Nejstřeženější svatba!

Autor: Ondřej Michálek

Ostří hoši s vysílačkami a dalekohledy měli k dispozici dokonce i dron! Hlídkovali daleko od zdí areálu resortu Oblík, na němž se odehrála tuze utajovaná svatba: Tenistka Petra Kvitová (33) si vzala Jiřího Vaňka (45), svého trenéra.

Zatímco na kurtu si Petra dává s přispěním rad od Jiřího pozor, aby nepustila soupeřku do brejku, na svatbě rozehrála mač o to, aby si jejich pohádkový den zachoval punc privátní události. Nezvaným vstup zakázán! A vlastně i pohled byl zapovězen.

Na to vše dohlíželo dvacet mužů z ochranky, kteří operovali daleko od plotu areálu. Petra měla první svatbu v životě, Jiří druhou. Proběhla rok od wimbledonských zásnub, šlo o logicky očekávaný krok. Nicméně kde a kdy se tak stane, hlavní hrdinové skrývali, jak nejvíc to šlo.

Dokonce i najatý personál a někteří účinkující, mezi nimiž byla mj. skupina Mirai, podepisovali doložku o mlčenlivosti. Což v dnešní době obnáší i následný klid na sociálních sítích. To vše si Petra s Jiřím ošéfovali takřka dokonale a ze svatby zveřejnili do včerejšího večera jediný snímek, kterým životní událost oznámili světu.

Co přesně se dělo na zrekonstruovaném statku kousek od Loun, vědí jen oni, pozvaní hosté, mezi nimiž nechyběla tenisová parťačka Bára Strýcová, Petry oblíbená návrhářka Beata Rajská, nebo geniální fyzioterapeut Pavel Kolář. Něco zahlédli i paraglidisté, kteří využívají nedaleký kopec Raná.

A díky pár snímkům především z kopce Oblík jste tak trochu zasvěceni, co se dělo za oponou, i vy, čtenáři Blesku. 

Na svatbě nemohl chybět ani tradiční hod květinou
Na svatbě nemohl chybět ani tradiční hod květinou