VIP Sport

11. července 2013 • 12:05

Zlomená fotbalová legenda Paul Gascoigne: Dejte mi napít, prosil předtím, než se zhroutil

Autor: ps
Vstoupit do diskuse
0

Ležel před hotelem, čelo měl zabořené do chodníku a vypadal jako mrtvola. Legendární anglický fotbalista Paul Gascoigne (46) to zase přehnal s alkoholem! Opil se a zkolaboval. To jen pár měsíců po propuštění z léčebny ve Spojených státech.Gascoigna našli v pondělí před hotelem Royal National v centru Londýna opřeného o odpadkový koš. Byl úplně namol! V kapse mu našli dvě flašky Ginu…

Lidé se báli, jestli je vůbec naživu, proto pracovníci hotelu ihned zavolali pomoc. Zanedlouho přijela sanitka, lékaři ležícího Gazzu prohlédli a odvezli do nemocnice. S informací přišel anglický deník The Sun.

Bývalá anglická hvězda se ocitla ve velkých problémech. To, že holduje alkoholu, je známá věc, ale že u Gazzy nezabere ani léčba, čekal málokdo. „Když to s ním takhle půjde dál, zanedlouho zemře,“ strachují se Gascoignovi kamarádi.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud