VIP Sport

20. srpna 2013 • 09:30

Úlet! Šarapovová si změní jméno na Sugarpova. Podle bonbonů!

Autor: jj
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Letošní US Open může být bez Marii Šarapovové. Místo ní však možná najdete v pavouku jméno Maria Sugarpova. Ruská tenistka zkouší marketingový trik na podporu své řady cukrovinek a pokouší se na dva týdny po dobu amerického grandslamu přejmenovat. Už o to požádala vrchní soud na Floridě.Šestadvacetiletá Šarapovová, nejlépe vydělávající sportovkyně současnosti, hodlá své cukrovinky propagovat i jinak. Na svých šatech během turnaje bude mít logo firmy, jež znázorňuje obtisknuté rty.

Mnohem bizarnější bude však tato reklamní akce, pokud soud její požadavek na přejmenování schválí a posvětí ho i grandslamový výbor. Pak by byla čtyřnásobná grandslamová vítězka představována a oslovována během turnaje ve Flushing Meadows jako Maria Sugarpova. Toto jméno by svítilo i na výsledkové tabuli během utkání.

Cukrovinky Sugarpova jsou již na trhu přes rok a podle odhadů se jich zatím prodaly dva miliony sáčků. Šarapovová je agresivně propagovala i během loňské exhibice v Praze.

Mám moc sladké bonbonky, dejte si. I jméno si kvůli tomu změním...
Mám moc sladké bonbonky, dejte si. I jméno si kvůli tomu změním...

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud