VIP Sport

23. srpna 2013 • 05:00

Raškův vnuk skokan Jan Mazoch: Rozvod kvůli osudnému pádu!

Autor:

Život se mu obrátil naruby. Bývalý skokan na lyžích Jan Mazoch (27) od těžkého pádu před pěti lety těžce nesl smrt dědy Jiřího Rašky. Prošel si i rozvodem s manželkou Bárou.Osudný pád 20. ledna 2007 při SP v Zakopaném ho stál málem život. Nakonec přežil, ale dramatická životní zkušenout mu utnula kariéru, navíc časem zjistil, že to s manželkou neklape.

Odcizili se

„Když jsem závodil, byl jsem doma jen na návštěvách. Po pádu se mi obrátil život naruby. Začal jsem chodit do práce a už jsem nebyl placený profi sportovec,“ řekl Mazoch. V tu dobu už byl ženatý s Bárou a měli dcerky Vanesu a Viktorku.

„Se ženou jsme pak spolu trávili každý den. Zjistili jsme, že nám to nesedí a něco nám chybí,“ tvrdí bývalý skokan.

Lepší než dřív

Rozešli se v září 2011 a rozvod, o který Mazoch zažádal, proběhl na jaře 2012. „Bylo to všechno bez problémů a dohadů. Máme teď spolu lepší vztah, než když jsme byli manželé. Holky vidím, kdy chci. Jsou to moje zlatíčka,“ rozplývá se šťastně rozvedený Mazoch.

Hrůzostrašný pád Jana Mazocha na můstku v Zakopaném.
Hrůzostrašný pád Jana Mazocha na můstku v Zakopaném.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze