VIP Sport

23. srpna 2013 • 05:00

Raškův vnuk skokan Jan Mazoch: Rozvod kvůli osudnému pádu!

Autor: pv
Vstoupit do diskuse
0

Život se mu obrátil naruby. Bývalý skokan na lyžích Jan Mazoch (27) od těžkého pádu před pěti lety těžce nesl smrt dědy Jiřího Rašky. Prošel si i rozvodem s manželkou Bárou.Osudný pád 20. ledna 2007 při SP v Zakopaném ho stál málem život. Nakonec přežil, ale dramatická životní zkušenout mu utnula kariéru, navíc časem zjistil, že to s manželkou neklape.

Odcizili se

„Když jsem závodil, byl jsem doma jen na návštěvách. Po pádu se mi obrátil život naruby. Začal jsem chodit do práce a už jsem nebyl placený profi sportovec,“ řekl Mazoch. V tu dobu už byl ženatý s Bárou a měli dcerky Vanesu a Viktorku.

„Se ženou jsme pak spolu trávili každý den. Zjistili jsme, že nám to nesedí a něco nám chybí,“ tvrdí bývalý skokan.

Lepší než dřív

Rozešli se v září 2011 a rozvod, o který Mazoch zažádal, proběhl na jaře 2012. „Bylo to všechno bez problémů a dohadů. Máme teď spolu lepší vztah, než když jsme byli manželé. Holky vidím, kdy chci. Jsou to moje zlatíčka,“ rozplývá se šťastně rozvedený Mazoch.

Hrůzostrašný pád Jana Mazocha na můstku v Zakopaném.
Hrůzostrašný pád Jana Mazocha na můstku v Zakopaném.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud