VIP Sport

29. května 2014 • 14:08

Jaromír Jágr dává českým fanouškům naději: Repre dres ještě oblékne!

Autor: jík
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Dominik Hašek zkritizoval Jaromíra Jágra (42) za to, že se shodil a svedl vinu na jiné. „Je to nedorozumění,“ říká legenda hrající s číslem 68. A fanouškům dala naději, že ho ještě v reprezentačním dresu uvidí.„Myslím, že došlo k nedorozumění. Když jsem po mistrovství světa mluvil o kritice, nevysvětlil jsem to. Já ji beru, ale musí být přesná, trefná,“ pravil Jágr.

„To, že jsem pomalej, těžkej a nebruslím, je jedna věc. Ale nemyslím si, že to má takovou váhu. Mně nevadí, když mě zkritizuješ za něco, co tam mám odvádět,“ vysvětloval dál hvězdný útočník. Každý z hráčů má svou úlohu v týmu. „Mojí prací je dávat góly a rozhodovat zápasy. Když mě zkritizují za to, tak s tím stoprocentně souhlasím. Sám jsem to řekl, že už nemám na to, abych zápasy rozhodoval,“ znovu vysvětlil, proč v nároďáku končí.

I když... „Možná bych mohl se svazem udělat rozlučkový zápas pro lidi,“ prozradil. Ale hrát příští rok na MS v Praze už nepovažuje za rozumné.

Jaromír Jágr se v průběhu duelu o třetí místo často rozčiloval
Jaromír Jágr se v průběhu duelu o třetí místo často rozčiloval

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud