VIP Sport

18. ledna 2016 • 18:30

Strýcová poprvé o Krausovi: Kdo koho sbalil a je pro ni ten pravý?

Autor: zal
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Přes půl roku tajili, že spolu randí. „Dohodli jsme se tak,“ říkají tenistka Barbora Strýcová (29) a muzikant David Kraus (35). Teď jsou šťastní jako blechy a plánují společnou budoucnost.Potkali se v pořadu Davidova otce Jana Krause . Zatímco on ji neznal, Bára ho už nějakou dobu měla v merku. „Já sice Davida neznala jako muzikanta, ale je pravda, že jsem po něm koukala už asi tři čtyři roky. Líbil se mi, byl pro mě prostě takovej jinej,“ přiznala 48. hráčka světa pro Elle, že na ni udělal dojem už v době, kdy byla ještě vdaná.

Tenistka Barbora Strýcová
Tenistka Barbora Strýcová

A byla to ona, kdo udělal první krok. „První jsem napsala já. David byl hodně překvapenej a pozval mě za mou odvahu na večeři,“ zavzpomínala na podzim 2014. O jejich vztahu se začalo psát během French Open a spolu se ukázali na Wimbledonu.

Bára je výbušné povahy, ale první vztah s někým mimo sport ji prý mění. „Jsem víc trpělivá a chápavá. Musím být, jinak bychom se zabili,“ připustila. Je pro ni David ten pravý? „Na to já úplně nevěřím. Každopádně nám to klape a David je pro mě momentálně ten můj princ,“ vyznala se.

A co na to její milý? „Táta mi řekl, že když si dokážu představit, že mám s tou holkou děti a jsem za to rád, tak jsem zamilovanej. A s Bárou si to představit dokážu,“ řekl rozhodně.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud