VIP Sport

15. března 2016 • 17:28

Ostrá hádka je pryč. S Vašonem jsme pořád kamarádi, ujistil Brabec

Autor:

Pěkně od plic si vynadali. Kdyby je spoluhráči neuklidnili, možná došlo i na strkanici. Sparťané Jakub Brabec a Lukáš Vácha si v utkání v Olomouci (2:0) vyměnovali názory skutečně ostře. Že by měla tato hádka na tým před zápasem v Laziu nějaký vliv? To Brabec na svém Facebooku vyloučil.Vácha se v Olomouci nejdříve dostal do konfliktu s domácím útočníkem Michalem Ordošem. Hned chvíli poté pak došlo dokonce na hádku se spoluhráčem. Rozjetý sparťanský záložník si něco od plic vyříkal s Brabcem, ten si ještě zaťukal na čelo.

Olomouc - Sparta: Konstruktivní diskuze? Brabec se pohádal s Váchou
720p 480p 360p 240p

Problémy v kabině ale nehrozí. Alespoň podle Brabcova příspěvku na jeho oficiálním Facebooku. „Ahoj všem! Rád bych vás ujistil, že jsme s Vašonem pořád kamarádi,“ píše sparťanský stoper.

Každý, kdo někdy hrál fotbal, ví, že to bez emocí prostě nejde,“ dodává Brabec k fotce, na které se s Váchou objímá za ramena a oba fotbalisté jsou vysmátí od ucha k uchu.

Ahoj všem! Rád bych vás ujistil, že jsme s Vašonem pořád kamarádi :-DKaždý, kdo někdy hrál fotbal, ví, že to bez emocí prostě nejde:)

Zveřejnil(a) Jakub Brabec dne 15. březen 2016

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze