VIP Sport

14. července 2016 • 05:00

Svatba krásné Ivanovičové a Schweinsteigera: Obřad v kostele a party na lodi!

Autor: spo
###BLOK-TOP-VIDEA###

Nejprve si v úterý řekli ANO na civilním obřadu, veselka Any Ivanovičové a Bastiana Schweinsteigera ale pokračovala dál. Známý sportovní pár měl v Benátkách obřad i v kostele, následovala vyjížďka na lodi a velká party. Krásné srbské tenistce to v bílých šatech moc slušelo, s německým fotbalovým reprezentantem prožívají možná nejhezčí dny svého života. Podívejte se, jak honosná veselka vypadala.Oba patří k nejsledovanějším sportovcům ve svých zemích. Srbská tenistka a někdejší světová jednička Ana Ivanovičová oplývá mimořádnou krásou, fotbalový záložník Bastian Schweinsteiger zase dělá reprezentačního kapitána a platí za nezpochybnitelnou personu německého fotbalu.

Obrovské haló vypuklo už v době, kdy spolu začali chodit. Svou lásku stvrdili luxusním svatebním obřadem v romantických Benátkách.

Svatba roku! Německý fotbalový reprezentant Bastian Schweinsteiger si vzal srbskou tenistku Anu Ivanovičovou. Po obřadu v kostele následovala obří party, na kterou vyrazili novomanželé na lodi
Svatba roku! Německý fotbalový reprezentant Bastian Schweinsteiger si vzal srbskou tenistku Anu Ivanovičovou. Po obřadu v kostele následovala obří party, na kterou vyrazili novomanželé na lodi

První a oficiální ANO si řekli už v úterý při civilním obřadu, ve středu přišel na řadu obřad v kostele. Ivanovičová v nádherných bílých šatech, "Schweini" zase v padnoucím obleku s motýlkem.

Novomanželé se po programu v kostele přesunuli na vodu. V loďce spolu vypluli na první vyjížďku, oběma to moc slušelo. Poté následovala velká oslava pro zvané hosty, kde nechybělo spousty sportovních osobností a celebrit.

 

Sport 2020

MS v biatlonu (13. - 23. února 2020, Anterselva)
Program Nominace na MS O Anterselvě

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Olympiáda 2020 (24. července - 9. srpna 2020, Tokio)
Nové sporty Olympijská kolekce Kdy se konají další olympijské hry?

Články odjinud


Články odjinud