VIP Sport

16. listopadu 2016 • 19:25

Zbláznil se? Šílený šampion F1 Hamilton nechal zmrazit sperma svého psa

Autor: ija
Vstoupit do diskuse
0

Lewis Hamilton (31) má tedy starosti! Pokud chce pomýšlet na zisk čtvrtého titulu mistra světa F1, nesmí si výstřední dovolit jedinou chybičku. A on zatím řeší své psí mazlíčky. Výstřední pilot se fanouškům na Instagramu svěřil, že buldoka Roscoea musel nechat vykastrovat. A co víc, že si nechal zmrazit jeho sperma. Chce od něj totiž štěňata.Obhájce titulu mistra světa F1 Lewis Hamilton , který má dva buldoky, Roscoea a Coco, vysvětlil, že kvůli jistým problémům musel nechat pejska Roscoea vykastrovat. „ Ale protože je to nejkrásnější buldok na světě, rozhodl jsem se nechat zmrazit jeho sperma. Až přijde čas, budu mít od něj štěňata. On má skvělý rodokmen, otec i matka byli šampioni. Takže je skvělé, že jeho geny se budou šířit dál,“ napsal Hamilton, jehož v neděli čeká Velká cena Brazílie, předposlední závod sezony, a on na svého stájového kolegu Nika Rosberga ztrácí devatenáct bodů.

Hamilton si své psy vozí soukromým tryskáčem všude po světě a na sociálních sítích bez nich nedá ani ránu. Na Instagramu si pro ně dokonce založil zvláštní profil RoscoelovesCoco, tedy Roscoe miluje Coco. ¨

Svého času dokonce pro Roscoea vydyndal na bossovi celé F1 Berniem Ecclestonovi akreditaci ke vstupu do paddocku. Říká se ale, že všemu udělal přítrž jeho šéf od Mercedesu Niki Lauda a Hamiltonovi to postavil jednoznačně: tvého psa už tady nechci nikdy vidět! 

Lewis Hamilton miluje své psí mazlíčky a na sociálních sítích se jimi často chlubí.
Lewis Hamilton miluje své psí mazlíčky a na sociálních sítích se jimi často chlubí.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud