VIP Sport

26. března 2017 • 16:05

Soupeřka Koukalové zase ukázala sexy tělo v plavkách. Ohnivá Italka chytá vitamín D

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Sotva odložila závodní kombinézu, neváhala a ukázala sexy tělo v rafinovaných rudých bikinách. Velká soupeřka Gabriely Koukalové  (26) z Itálie patří k nejpřitažlivějším biatlonistkám a zase jednou to dokázala. K fotografii, kterou zveřejnila na sociálních sítích, přispala poznámku „vitamín D“. Kde se opaluje a chytá „déčko“, to už krásná Doro neprozradila. Fanoušci byli ale i tak nadšení.A ocenili ovšem nejen krásu své favoritky a plavky, které víc odhalují než zahalují její vnady, ale i to, že pátá nejlepší biatlonistka právě skončené sezony zvolila jasně červenou barvu. „Červená je nejlepší,“ volají mnozí.

A někteří připomněli i vítězství Ferrari v úvodním závodě mistrovství světa formule 1. „Ať žije Doro, ať žije červená, ať žije Ferrari."

Italská biatlonistka Dorothea Wiererová navnadila fanoušky fotkou v odvážných plavkách.
Italská biatlonistka Dorothea Wiererová navnadila fanoušky fotkou v odvážných plavkách.

 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze