VIP Sport

18. dubna 2017 • 19:50

Berdychova Ester hvězdou přehlídky: Kdo byl u mola, viděl všechno!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Odhodila šaty i stud a vytasila svoji dokonalou postavu včetně krásně tvarované prdelky! Manželka tenisty Tomáše Berdycha (31) se sice v Česku na přehlídkovém mole téměř neukazuje, nicméně Ester (24) udělala výjimku.Vybírá si jen z prestižních nabídek od světových módních časopisů a návrhářů, je o ni velký zájem, a proto je celkem logické, že toho v Česku moc nenapromenádnuje. Přesto Ester udělala výjimku a prošla se po přehlídkovém mole také u nás.

„Tohle bylo pro dobrou věc,“ upozornila Berdychova žena, která byla hvězdou přehlídky spodního prádla. A proč? Odhodila všechno kromě podprsenky a kalhotek, takže kdo byl u mola, viděl všechno! Její krásně vypracované tělo v plné parádě.

A jejímu tenisovému manžílkovi Tomášovi jistě každý záviděl, jakou fešandu si doma hýčká. A kdo ví, jestli sám Berdych trochu nežárlil, Ester toho totiž odhalila opravdu hodně…

Ester na mole v plné parádě.
Ester na mole v plné parádě.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze