VIP Sport

21. dubna 2017 • 13:50

Outfity pro Fed Cup: Češky jako šedé myšky v pyžamu, Slovenky zářily

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Fedcupový víkend, to je i módní přehlídka týmových outfitů. České tenistky nastupují proti Američankám v netradičním, prudce omlazeném složení, a velmi zajímavé je i oblečení, které zvolily. Tým v čele s Kristýnou Plíškovou se ukázal v černobílém overalu s jemným vzorkem. Jenže fanouškům na sociálních sítích se nezavděčil. Holky prý mají na sobě celkem zajímavá pyžámka. Zabodovaly naopak Britky v rudých šatech a také Slovenky. Ty zazářily v jasně modrém a jejich ohromující vzhled má na svědomí dvorní stylista Dominiky Cibulkové.Zajímavé černobílé overaly s jemným vzorkem doplněné černým plédem a výrazné náhrdelníky ve stejných barvách, to je oblečení českých tenistek, v němž se představily před začátkem zápasu proti Američankám.

Fanouškům se ale nezamlouvá, podle nich se tenhle outfit nepovedl. Některým připomíná pyžamo, jiní poukazují na to, že Kristýna Plíšková, Kateřina Siniaková, Denisa Allertová a Markéta Vondroušová vypadají jako šedé myšky.

Česká fedcupová čtveřice v banketových kostýmcích: (zleva) Markéta Vondroušová, Kristýna Plíšková, Kateřina Siniaková a Denisa Allertová
Česká fedcupová čtveřice v banketových kostýmcích: (zleva) Markéta Vondroušová, Kristýna Plíšková, Kateřina Siniaková a Denisa Allertová

To Slovenky jinak zazářily! Vůbec poprvé se prý shodly na společném outfitu, před soubojem s Nizozemkami se ukázaly v jasně modrých šatech doplněných nápadným náhrdelníkem.

Všechno „zařídila“ největší hvězda Dominika Cibulková. Oblečení týmu si totiž vzal na starost její dvorní stylista Andrej Kusalík. „Na tenistovém svazu vědí, že s ním už dlouho spolupracuju, jsem ráda, že mu dali důvěru,“ řekla slovenským médiím vítězka Turnaje mistryň, která však kvůli zranění zápěstí do boje nezasáhne.

Britské tenistky se „odvázaly“ v jasně červené, další týmy vsadily na černou klasiku. 

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze