VIP Sport

21. května 2017 • 05:00

Voráček, Gudas a spol. spláchli pivem zpackané MS: Zapít a zapomenout!

Autor: top
###BLOK-TOP-VIDEA###

Spláchli žal po zpackaném mistrovství světa? Nebo si ťukali na to, že jim konečně začíná léto? Čeští hokejisté po návratu z neúspěšného šampionátu zapíjeli nejspíš obojí...Na ledě v Paříži souhra vázla. Na zahrádce vyhlášené restaurace v centru Prahy to reprezentantům v pátek šlo o poznání lépe.

Sešlo se tady jádro národního týmu. Brankář Mrázek, kapitán Voráček, jeho kumpáni z Philadelphie Gudas i Neuvirth, který v mužstvu nefiguroval, beci Rutta a Kempný, mladík Pastrňák a další útočníci Kovář a Řepík...

U pivka bylo co rozebírat.
U pivka bylo co rozebírat.

Podobně jako v minulých letech obsadili největší stůl na chodníku a vychutnávali zlatavý mok z orosených žejdlíků. Sluníčko ještě pražilo, takže žízeň byla veliká.

Jestli větší, než touha po úspěchu, musí si každý z nich vyřešit sám se sebou. Debata se každopádně zdála být vášnivá a dlouhá. Když už pánové museli vyklidit venkovní židličky, aby nebyl rušen noční klid, usadili se v útrobách podniku a rokovali a popíjeli i po zavírací době. Teprve kolem půlnoci se spořádaně, světe div se, rozutekli domů.

Nezbývá než doufat, že část diskuze patřila i důvodům, proč nároďák pátý rok po sobě nepřivezl z turnaje medaili. Aby až se na stejném místě sejdou příště, teklo pivo proudem na počest vítězů...

Zklamaný Pastrňák: Domů jsme ještě nechtěli, Voráčkovi děkuji

Jandač o Plekancovi: Patří mu velký dík, měli by začít jezdit i ti mladší

 
Články odjinud


Články odjinud