VIP Sport

30. května 2017 • 16:02

Vaidišová, Benešová a Koukalová se vyprsily na sluníčku: Sexy milionářky!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Zatímco nejlepší světové hráčky se v těchto dnech smaží na kurtech Roland Garros v Paříži, trojice českých krásek v tenisovém důchodu si užívá sluníčko hezky na lehátku a jen v bikinách. Kdo by si to nechal ujít?O uplynulém víkendu lovily bronz v sexy plavečkách Nicole Vaidišová (28), Iveta Benešová (34) i Klára Koukalová (35). „Zamilovala jsem se do své nové terasy,“ komentovala opalovací selfíčko Vaidišová, která se nedávno přestěhovala.

Koukalové dělal společnost přítel Petr Suchoň, zprávař televize Nova. „Relax po dlouhé době. Bazén. Zahrada. Rodina. Grilovačka,“ libovala si Klára.

Inu, díky několikaleté dřině na dvorcích mají dámy vyděláno, tak si teď mohou vegetit...

Nicole Vaidišová (28)
Nej. na žebříčku: 7. místo
Vydělala: 2 778 619 dolarů

Iveta Benešová (34)
Nej. na žebříčku: 25. místo
Vydělala: 3 329 448 dolarů

Klára Koukalová (35)
Nej. na žebříčku: 20. místo
Vydělala: 4 084 344 dolarů

 

Sluníčka si užívá i další bývalá tenistka Iveta Benešová.
Sluníčka si užívá i další bývalá tenistka Iveta Benešová.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze