VIP Sport

3. srpna 2017 • 11:33

Fotbalový bohém Švancara je potřetí otcem: Tři dny mimo!

Autor: top
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Člověk míní, bůh mění. Ještě před časem fotbalový bohém Petr Švancara (39) tvrdil: „Do třetího dítěte už bych nešel.“ Prásk! V úterý k Danovi (10) a Nikolce (8) přibyla Laura.Krásnou holčičku přivedla na svět v porodnici v brněnských Bohunicích »Švanciho« přítelkyně Kamila Špetová. „Děkuji a smekám,“ vyznal se hrdý tatínek, přezdívaný Mercedes , své partnerce na Facebooku.

A dal jasně najevo, že na zdraví dcery s kamarády spořádají hezkých pár škopků.  „Táta se omlouvá za třídenní nekomunikaci,“ vzkazoval někdejší útočník Brna, Slovácka, Příbrami nebo Slavie. „Jedeme naplno, moc jsem nespal,“ hlásil včera po prvním tahu.

První dvě děti má s exmanželkou Lucií, s kterou se rozvedli před pěti lety. „Ale pořád máme perfektní vztah,“ ujišťoval několikrát. Pak nějaký čas randil s televizní reportérkou Monikou Čuhelovou. Teď už ale jeho srdce patří krásné Kamile.

A otázka zní, jestli spolu zůstanou jen u jednoho prcka. Švancarův velký kamarád Luděk Zelenka má totiž děti čtyři. A jelikož se chlapci rádi hecují...

Spokojený pár bude vychovávat dcerku Lauru.
Spokojený pár bude vychovávat dcerku Lauru.

Švancara se za slzy nestyděl. Podívejte se, jak skvělou měl rozlučku

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud