VIP Sport

3. srpna 2017 • 16:01

Vězněného atleta Pistoriuse odvezli do nemocnice: Podezření na infarkt!

Autor: ps
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ve věznici v jihoafrické Pretorii bylo dnes ráno pořádně rušno! Beznohý atlet Oscar Pistorius (30), který dostal šest let za zabití přítelkyně Reevy Steenkamp (†29), musel být urychleně převezen do nemocnice. Kvůli podezření z infarktu!Záchranáři naložili Pistoriuse , jenž měl v hrudní oblasti velké bolesti, a pod dozorem ozbrojené eskorty ho převezli na vyšetření.

Rychlá akce se odehrála kolem osmé hodiny ranní. Nikdo nevěděl, o co jde. Vše měli zjistit až lékaři v Kalafong Hospital. Dlouhých šest hodin pracovali na tom, aby nakonec nic nezjistili a kolem druhé hodiny poslali mukla zpět do basy.

„Můžeme potvrdit, že Oscar Pistorius byl převezen z objektu na lékařskou prohlídku do nemocnice. Po ní se vrátil zpět,“ potvrdil mluvčí pretorijské věznice. Že je beznohý atlet v pořádku odkývala také jeho rodina.

Obličej si Pistorius zakrýval těméř pořád.
Obličej si Pistorius zakrýval těméř pořád.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud