VIP Sport

11. září 2017 • 18:14

Proč už nehraje na automatech. Bouřlivák Řepka prozradil, co ho zachránilo

Autor: O2 TV SPort
###BLOK-TOP-VIDEA###

Rád si chodíval během fotbalové kariéry zahrát na automaty. Bývalý stoper Tomáš Řepka měl dokonce ve sklepě svého domu svůj vlastní „výherní automat“, na kterém se odreagovával. V talkshow TIKI TAKA na O2 TV sport prozradil, jak se zvládl vytrhnout ze spárů hazardu.Nebál se o tom promluvit. Řepka před diváky i bývalými spoluhráči neuhnul před tématem gamblerství. „Sportovci jsou hraví. Máme k tomu blíž a taky mě to neobešlo a párkrát jsem si byl zahrát,“ řekl někdejší obránce Fiorentiny nebo West Hamu United.

Nakonec se král blikanců vzpamatoval a přestal házet tisíce korun do blikající bedny. Stačilo, aby se rozhlédl kolem sebe a prozřel. „Pomohl mi příběh človíčka, který seděl a hrál vedle mě. Dostal od manželky peníze na pračku a všechny je prohrál. To mě zarazilo. Říkal jsem si, tak tohle ne,“ vypověděl Řepka a dodal, že takhle skončit nechce.

Kateřina Kristelová s Tomášem Řepkou na fotbalovém zápase klubu slavných Amfora
Kateřina Kristelová s Tomášem Řepkou na fotbalovém zápase klubu slavných Amfora

Řepka promluvil o gamblerství v pořadu Tiki Taka

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud