VIP Sport

3. října 2017 • 12:09

Fešanda Kvitová už v Pekingu trofej získala: Královna mejdanu!

Autor: as
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Sedmkrát to už zkoušela, odvezla si jen cenu útěchy za finálovou účast před třemi lety. Teď si ale Petra Kvitová (27) může říci: mám splněno! Z turnaje v Pekingu má trofej pro vítězku.Sedmimilionový megaturnaj China Open se teprve rozbíhá, ovšem česká tenistka už excelovala. Kde? Na hráčském banketu!

Spolu s dalšími hvězdami se ohákla do tradičních čínských hábitů, aby poté v průběhu večírku pořádanému na Olympijské věži dostala společně s Bulharem Dimitrovem cenu za nejlepší outfit.

„Užila jsem si to,“ culila se Petra, která pak zapózovala společně s Nadalem či Šarapovou. „Konečně nejsem na fotce ten nejvyšší, a to mám podpatky,“ smála se, že vedle stojící Zverev byl o půl hlavy vyšší.

Po propadáku ve Wu-chanu se chce v čínské metropoli blýsknout hlavně na kurtu. „V Číně hraji vždy dobře, mám velkou motivaci,“ varovala sokyně královna večírku.

Petra na turnajích v Pekingu:

2016: čtvrtfinále
2015: 1. kolo
2014: finále
2013: semifinále
2012: 2. kolo
2011: 2. kolo

Přípravy na večer byly zdlouhavé.
Přípravy na večer byly zdlouhavé.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud