VIP Sport

7. října 2017 • 12:30

Poslední zápas před porodem? Nervózní Růžičkova Marie sledovala prohru Chomutova

Autor: pv
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Už se to blíží. Hokejový trenér Chomutova Vladimír Růžička (54) může být každou chvíli potřetí otcem. Dceru mu porodí manželka Marie (29). Kouč Pirátů už začíná být pomalu nervózní, protože dítě má přijít na svět zrovna v době, kdy jeho tým absolvuje velkou porci utkání. Přestože je paní Růžičková ve vysokém stadiu těhotenství, chodí pravidelně fandit na domácí zápasy. V pátek to byla možná její poslední návštěva před porodem.V létě si trenér Vladimír Růžička vzal svou milou Marii a nyní čekají na ten nejšťastnější okamžik. Jen se jim do toho plete hokej.

„V těchto chvílích víc myslím na to, co se děje doma. Porod může přijít každou chvíli, ale myslím si, že to umím dobře rozdělit,“ řekl deníku Sport kouč Chomutova. V pátek Piráti prohráli s Hradcem Králové 2:3 a na tribuně nechyběla ani paní Marie.

Paní Marie Růžičková už má jen pár dní do porodu
Paní Marie Růžičková už má jen pár dní do porodu

„Chodím pravidelně na každý domácí zápas a dříve jsem jezdila i na venkovní utkání, ale teď by to bylo velké riziko a muž mi to zakázal,“ prozradila paní Růžičková , která nervózně sledovala utkání a nervy uklidňovala čokoládou.

Těhotná snoubenka trenéra Růžičky: S nenávistí jsem se naučila žít

Rodit může každou chvíli a například v neděli bude hrát Růžičkův tým až v 500 kilometrů vzdáleném Třinci.

„Beru to tak, že když to přijde, tak to přijde. Horší je, že to může přijít kdykoliv. Termín máme 20. října a to hrajeme doma s Mladou Boleslaví, ale spíš čekáme, že se narodí dřív, co nám říkali doktoři. Takže teď čekáme a víceméně mám telefon pořád u sebe,“ upozornil Růžička.

První rozhovor partnerky trenéra Růžičky: Při fandění se mírním kvůli miminku

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud