VIP Sport

17. listopadu 2017 • 12:00

Svatba roku! Serena měla dvoje šaty, hvězdní hosté dostali její trofeje

Autor: bko
###BLOK-TOP-VIDEA###

Takovouhle akci svět showbyznysu dlouho nezažil! Na svatbu Sereny Williamsové (36) s pracháčem Alexisem Ohanianem (34) v New Orleans dorazily desítky (nejen) amerických áčkových (i béčkových) celebrit v čele se zpěvačkou Byoncé a raperem Jay Z, nechyběla Kim Kardashian či herečka Eva Longoria a další filmové, hudební či sportovní hvězdy. Vše provázela přísná konspirační opatření, díky kterým se zatím do světa nedostala jediná fotka novomanželů…Do New Orleans se slétaly celebrity už od středy, kdy se konala zkouška slavnostní večeře v luxusní restauraci. Poté byla vlastně poprvé a naposledy fotografy spatřena samotná nevěsta, která k bílým šatům od Versaceho obula tenisky Nike. Ve svatební den se ale i kvůli zákazu mobilních telefonů podařilo její outfit dokonale utajit.

Anna Wintourová u baru na svatbě Sereny Williamsové. Novomanželé jejímu časopisu Vogue prodali exkluzivitu na svatební fotky...
Anna Wintourová u baru na svatbě Sereny Williamsové. Novomanželé jejímu časopisu Vogue prodali exkluzivitu na svatební fotky...

Podle zákulisních informací ale měla Serena Williamsová na svůj velký den připravené šaty dvoje - jedny na obřad a druhé na velkolepý banket. Vše se odehrálo v krásném prostřed neworleanského muzea současného umění, večírek pak obsadil i přilehlé ulice, kde vyrostlo několik barů, mezi kterými obcházela třeba bigbandová jazzová kapela.

Celá oslava se nesla v duchu filmu Kráska a zvíře, čemuž odpovídaly i skvostné róby slavnostních hostů. Těch se sešlo podle odhadů na 250, včetně Sereniny sestry Venus a jejich nejbližší rodiny.

Všichni si mohli až do rána užívat luxusní jídlo a pití v nádherně vyzdobeném prostředí, navíc ale dostali také fantastický dárek - pro každého byla totiž připravená pozlacená replika jedné z mnoha trofejí tenisové legendy. Podle jejích dvanácti grandslamových titulů byly také pojmenovány jednotlivé stoly.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud