VIP Sport

22. listopadu 2017 • 07:00

Plíšková prožila románek s divočákem Kyrgiosem: Nejradši bych to vymazala!

Autor: pv
###BLOK-TOP-VIDEA###

Prozradila i to, co možná mělo zůstat navždy tajemstvím. Tenistku Kristýnu Plíškovou v pořadu Česká ulička na DIGI TV zpovídal její manažer a „švagr“ v jedné osobě Michal Hrdlička. Díky tomu, že se oba dobře znají, tak se hráčka rozpovídala možná více, než chtěla. Pořad Česká ulička sledujte na DIGI TV zde »Na tenisovém okruhu se často sportovci párují a nevyhnula se tomu ani Kristýna Plíšková. „S tenisty jsem si něco prožila. Měla jsem románek s Kyrgiosem, který bych nejraději vymazala. Nebylo to úplně povedený,“ prozradila pětatřicátá hráčka žebříčku WTA, která neustále čelí pokusům o dobytí od opačného pohlaví.

„Kluci to zkouší. Hlavně ty mladí, kteří nejsou zadaní, ale zkouší to i zadaní,“ smála se tenistka. Kromě opačného pohlaví se může stát, že na českou reprezentantku si mohou dělat naděje i ženy. „Tenistky po mně nešly. V tom se moc neorientuju. V šatně jich ale bude relativně dost,“ řekla Plíšková, jež už dva roky chodí s hokejistou Dominikem Volkem.

Svatbu ale v nejbližších měsících nechystají, tak jako její dvojče Karolína s Michalem Hrdličkou. „Jsme spolu sotva dva roky. On je ještě o dva roky mladší a je to znát. Svatbu zatím neplánujeme,“ tvrdila Plíšková.

Kristýnu Plíškovou v pořadu Česká ulička na DIGI TV zpovídal Michal Hrdlička

Plíšková: Sestra na turnajích? Rozhodně plus, cítím se s ní jako doma

Těžkej Pokondr o svých hostech v rádiu: Zklamal nás Rosický s Rosolem!

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud