VIP Sport

26. listopadu 2017 • 05:00

Plíšková přiznala, proč si dělala srandu z Jágrovy lásky: Je to od ní hrozné!

Autor: pv
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Společně pobavily Česko. Tenistka Kristýna Plíšková si s kolegyní tenistkou Terezou Martincovou dělaly legraci na sociální síti z přítelkyně Jaromíra Jágra modelky Veroniky Kopřivové. Střílely si především z toho, jak si půvabná blondýnka neustále stěžuje na to, že je pracovně vytížená.Nenechaly na ní nit suchou. Martincová natočila na Instagramu video, ve kterém předváděla Kopřivovou . „Čau holky, chtěla bych se vám omluvit, že sem teď nedávám tolik příspěvků, ale mám toho moc. Ty tepláky, trička, mikiny… to není jen tak to objednávat. Spala jsem asi jen 20 minut,“ říká na videu Martincová a všem je hned jasné, že si utahuje z partnerky Jágra . Veronika Kopřivová totiž provozuje internetový obchod s oblečením a na Instagramu si stěžuje, jak má neustále mnoho práce.

Na video kamarádky tenistky reagovala i Kristýna Plíšková . „Čau holky, jsem vyřízená. Šla jsem spát v pět a v sedm ráno už jsem dělala další objednávky. Mám novou mikinu z eshopu. Ta je od Dominika (přítel Plíškové hokejista Volek - pozn. red.) ze Sparty,“ vtipkuje Plíšková a dává jí hodně práce, aby u toho nevyprskla smíchy. Na dalším příspěvku pak píše – Na koho to asi byla parodie?

„Lidem to došlo, přestože jsem nikde nenapsala, z koho si dělám srandu. Lidé v Česku ji hodně sledují a i mně se stalo, že jsem viděla nějaký její příspěvek a udělala jsem si z toho legraci. Neříkám, že se nějak předřu a dřu deset hodin v kuse, ale přijde mi to hrozný vůči lidem, kteří pracují od sedmi do sedmi, ty její příspěvky,“ řekla Plíšková v pořadu Česká ulička na DIGI TV.

Kristýnu Plíškovou v pořadu Česká ulička na DIGI TV zpovídal Michal Hrdlička

Jágrova láska se netěší mezi tenistkami příliš velké oblibě
Jágrova láska se netěší mezi tenistkami příliš velké oblibě

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud