VIP Sport

1. prosince 2017 • 05:00

Jágrova Veronika prozradila, čím se živila: Svlékání? Dělala toho víc!

Autor: top
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Že obchoduje s hadříky, ví snad každý. Stejně jako to, že tančila u tyče. Jágrova láska Veronika Kopřivová (26) toho ale ve svém profesním životě dělala mnohem víc! Nevěříte? Její seznam je poměrně dlouhý…Někdejší finalistka České Miss vyjmenovala, čím vším se živila, jak jinak než na Instagramu. A to v reakci na názory okolí, že si stěžuje na svůj současný džob, kdy přes internet prodává oblečení (mimo jiné se kvůli tomu do ní navezla tenistka Kristýna Plíšková >>>).

„Tato informace je absurdní, protože já mám moji práci velmi ráda a nikdy v životě jsem si nestěžovala, že mám mnoho práce, protože ať pracuji tři hodiny denně nebo deset, tak to dělám, protože chci, baví mě to a musím z něčeho přece platit účty,“ napsala Veronika.

Veronika si vyzkoušela i práci za kasou.
Veronika si vyzkoušela i práci za kasou.

Z dlouhého seznamu (viz boxík) se tak dozvíme, že vyučená kadeřnice makala za kasou nebo že rozdávala letáky. „Vím, jaké to je pracovat od sedmi do sedmi v práci, která nenaplňuje a do které ani člověk chodit nechce. Vím, jaká je to pakárna, a proto by mě nikdy nenapadlo si na moji práci stěžovat,“ doplnila Kopřivová .

Budiž jí ke cti, že ve výčtu způsobů obživy nevynechala ani ten, na který není hrdá – tedy ukazování prsou v nočním podniku.

Veronika prý jeden čas chodila do práce od 8 do 17 přes týden a navíc »dvanáctky« o víkendech. „Abych poplatila výdaje a hlavně dluhy, které mi způsobil můj ex,“ zdůraznila. „To, že dám příspěvek, že už sedím třeba šest hodin u práce a jsou tři hodiny v noci a ráno zase brzy vstávám, tak to znamená, že si stěžuji??? To, že to tak někdo vnímá, mě upřímně mrzí.“

Tohle všechno Veronika dělala:

* brigáda za kasou
* brigáda v kuchyni
* brigáda v zoo
* hosteska na veletrzích
* rozdávání letáků
* kadeřnice jako zaměstnankyně
* kadeřnice na volné noze
* provozní solárek
* modeling
* recepční
* práce v advokátní kanceláři
* chůva dětí
* spravování dvou e-shopů pro firmu
* topless tanečnice
* vlastní e-shop

Kristýnu Plíškovou v pořadu Česká ulička na DIGI TV zpovídal Michal Hrdlička

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud