VIP Sport

18. prosince 2017 • 16:19

Řepka a jeho milá Kristelová u rulety! Vrátila se mu vášeň pro hazard?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jako byste ho slyšeli: „Zkus černou. Zkus dvojku, moje číslo ve Spartě.“ Odjakživa hravý velký kluk Tomáš Řepka (43) a jeho milá Kateřina Kristelová (38) zasedli k ruletě.Noc byla mladá. Merenda celebrit v kasinu Magic Planet v Kunraticích plynule přešla k soupeření s kuličkou.

Fešná televizní moderátorka Kateřina vyndávala bankovky z kabelky a slavný bouřlivák Tomáš s nezbytným cigárem v puse platil. Líbali se, popíjeli drinky. Sledovali, jak se to točí a kam ten kulatý nesmysl přinášející buď peníze, nebo zkázu dopadne.

Že by se »Řepovi«, který proslul škádlením blikajících bedýnek všude, kde kopal do míče, vrátila vášeň pro hazard? Vždyť už několikrát tvrdil, že s tím praštil. „Kdepak, já jsem nehrál, žádná senzace. Jen jsem kibicoval,“ dušoval se včera pro Blesk Řepka. „Byla to taková zábavná společenská akce. Hrála Kačenka a něco málo vyhrála,“ dodal včera s úsměvem.

Tak mu věřme, že jeho jedinou opravdovou vášní je blonďatá diva. „Chová se ke mně jako k princezně. Naprosto mě miluje a zbožňuje,“ pověděla šťastná Kateřina.

Řepka s Kristelovou u rulety.
Řepka s Kristelovou u rulety.

Katka Kristelová: Jediná žena Řepky, která se jeho knihy nebojí!
1080p 720p 360p

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze