VIP Sport

18. prosince 2017 • 16:19

Řepka a jeho milá Kristelová u rulety! Vrátila se mu vášeň pro hazard?

###BLOK-TOP-VIDEA###

Jako byste ho slyšeli: „Zkus černou. Zkus dvojku, moje číslo ve Spartě.“ Odjakživa hravý velký kluk Tomáš Řepka (43) a jeho milá Kateřina Kristelová (38) zasedli k ruletě.Noc byla mladá. Merenda celebrit v kasinu Magic Planet v Kunraticích plynule přešla k soupeření s kuličkou.

Fešná televizní moderátorka Kateřina vyndávala bankovky z kabelky a slavný bouřlivák Tomáš s nezbytným cigárem v puse platil. Líbali se, popíjeli drinky. Sledovali, jak se to točí a kam ten kulatý nesmysl přinášející buď peníze, nebo zkázu dopadne.

Že by se »Řepovi«, který proslul škádlením blikajících bedýnek všude, kde kopal do míče, vrátila vášeň pro hazard? Vždyť už několikrát tvrdil, že s tím praštil. „Kdepak, já jsem nehrál, žádná senzace. Jen jsem kibicoval,“ dušoval se včera pro Blesk Řepka. „Byla to taková zábavná společenská akce. Hrála Kačenka a něco málo vyhrála,“ dodal včera s úsměvem.

Tak mu věřme, že jeho jedinou opravdovou vášní je blonďatá diva. „Chová se ke mně jako k princezně. Naprosto mě miluje a zbožňuje,“ pověděla šťastná Kateřina.

Řepka s Kristelovou u rulety.
Řepka s Kristelovou u rulety.

Katka Kristelová: Jediná žena Řepky, která se jeho knihy nebojí!
1080p 720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud