VIP Sport

18. prosince 2017 • 16:19

Řepka a jeho milá Kristelová u rulety! Vrátila se mu vášeň pro hazard?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jako byste ho slyšeli: „Zkus černou. Zkus dvojku, moje číslo ve Spartě.“ Odjakživa hravý velký kluk Tomáš Řepka (43) a jeho milá Kateřina Kristelová (38) zasedli k ruletě.Noc byla mladá. Merenda celebrit v kasinu Magic Planet v Kunraticích plynule přešla k soupeření s kuličkou.

Fešná televizní moderátorka Kateřina vyndávala bankovky z kabelky a slavný bouřlivák Tomáš s nezbytným cigárem v puse platil. Líbali se, popíjeli drinky. Sledovali, jak se to točí a kam ten kulatý nesmysl přinášející buď peníze, nebo zkázu dopadne.

Že by se »Řepovi«, který proslul škádlením blikajících bedýnek všude, kde kopal do míče, vrátila vášeň pro hazard? Vždyť už několikrát tvrdil, že s tím praštil. „Kdepak, já jsem nehrál, žádná senzace. Jen jsem kibicoval,“ dušoval se včera pro Blesk Řepka. „Byla to taková zábavná společenská akce. Hrála Kačenka a něco málo vyhrála,“ dodal včera s úsměvem.

Tak mu věřme, že jeho jedinou opravdovou vášní je blonďatá diva. „Chová se ke mně jako k princezně. Naprosto mě miluje a zbožňuje,“ pověděla šťastná Kateřina.

Řepka s Kristelovou u rulety.
Řepka s Kristelovou u rulety.

Katka Kristelová: Jediná žena Řepky, která se jeho knihy nebojí!
1080p 720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze