VIP Sport

16. ledna 2018 • 05:00

Táta Federer před Australian Open bavil: Děti, koukejte, hraju se Spidermanem!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tenisoví a komiksoví hrdinové si to rozdali na kurtu před Australian Open. Obhájce titulu Roger Federer (36) či Novak Djokovič (30) si v rámci dětského dne v areálu Rod Lavera v Melbourne zapinkali se Spidermanem nebo Thorem!Tentokrát se nepřipravovali, jako když si to jdou rozdat naostro. Do rukou přesto vzali rakety, tréninková trička a šly bavit ty nejmladší návštěvníky, které může největší kurt prvního grandslamu sezony spatřit.

Vše samozřejmě sledovala i Švýcarova manželka Federera Mirka s dvojčaty Charlene a Mylou (8) a Leem a Lennym (3). První zápasy jsou na programu už zítra a je se na co těšit. Tenisový maraton finišuje 28. ledna, vítězové dvouher mužů i žen získají každý 68 milionů korun!

Federerova Mirka a jeho děti sledovali napínavou bitvu na kurtu Roda Lavera.
Federerova Mirka a jeho děti sledovali napínavou bitvu na kurtu Roda Lavera.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze