VIP Sport

8. dubna 2018 • 05:00

Surfařka z Playboye musela z vody: Vytáhnout prso a kojit!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Role matky není nic jednoduchého. Své o tom už ví čerstvá maminka a německá profesionální surfařka Janni Hönscheid (27). Tu z řádění ve vlnách vytáhl křik synka Emila. Co se dalo dělat… Vylezla z vody, vyndala prso, dala mu napapat a byl klid.V minulých letech vystavovala své fantastické tělo pro prestižní erotický magazín Playboy, stala se tváří několika surfařských kampaní. Jednoduše řečeno, za své vnady a přednosti se Hönscheid nikdy nestyděla.

A ve stejných kolejích pokračuje také v současnosti, kdy už se stala maminkou. Častým rozepřím, když se kojí batole a fotky se zveřejní, ukázala svůj jasný postoj. Přiběhla z pláže, sedla si do auta a dala malému, o co si žádal. Při tom se nechala zvěčnit.

„Řasy a sůl na kůži, moře v uších, čerstvý vzduch na okraji oceánu a na sobě spícího Emila. Mateřství je neuvěřitelný pocit,“ rozplývala se Janni na sociální síti.

Jenom na Instagramu ji sleduje 58 tisíc lidí, což je slušná porce. A není divu, že má tolik fanoušků. Její sexy fotky, jak v bikinách zdolává vysoké vlny či pohledy do zákulisí tohoto atraktivního sportu, prostě stojí za to. Nakoukněte do galerie a dáte nám za pravdu!

Německá profesionální surfařka Janni Hönscheid se kojení nebojí.
Německá profesionální surfařka Janni Hönscheid se kojení nebojí.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze