VIP Sport

8. dubna 2018 • 05:00

Surfařka z Playboye musela z vody: Vytáhnout prso a kojit!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Role matky není nic jednoduchého. Své o tom už ví čerstvá maminka a německá profesionální surfařka Janni Hönscheid (27). Tu z řádění ve vlnách vytáhl křik synka Emila. Co se dalo dělat… Vylezla z vody, vyndala prso, dala mu napapat a byl klid.V minulých letech vystavovala své fantastické tělo pro prestižní erotický magazín Playboy, stala se tváří několika surfařských kampaní. Jednoduše řečeno, za své vnady a přednosti se Hönscheid nikdy nestyděla.

A ve stejných kolejích pokračuje také v současnosti, kdy už se stala maminkou. Častým rozepřím, když se kojí batole a fotky se zveřejní, ukázala svůj jasný postoj. Přiběhla z pláže, sedla si do auta a dala malému, o co si žádal. Při tom se nechala zvěčnit.

„Řasy a sůl na kůži, moře v uších, čerstvý vzduch na okraji oceánu a na sobě spícího Emila. Mateřství je neuvěřitelný pocit,“ rozplývala se Janni na sociální síti.

Jenom na Instagramu ji sleduje 58 tisíc lidí, což je slušná porce. A není divu, že má tolik fanoušků. Její sexy fotky, jak v bikinách zdolává vysoké vlny či pohledy do zákulisí tohoto atraktivního sportu, prostě stojí za to. Nakoukněte do galerie a dáte nám za pravdu!

Německá profesionální surfařka Janni Hönscheid se kojení nebojí.
Německá profesionální surfařka Janni Hönscheid se kojení nebojí.

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze