VIP Sport

25. dubna 2018 • 04:25

Mezinárodní ostuda! Simulace sudího vyhrála v Americe televizní anketu

Autor:

Šlo o něco tak bizarního, že to přesáhlo české hranice. Zkrat sudího Stanislava Kučery, který nafilmoval pád po hádce s basketbalistou Darkem Čohadarevičem, zaujal i legendárního hráče Shaquillea O’Neala. Trapný moment z druhého čtvrtfinále play off NBL mezi Opavou a Olomouckem zařadil v Americe do své televizní ankety o největší úlety týdne. Rozhodčí Kučera si může pogratulovat. U diváků vyhrál na celé čáře.Slovní přestřelka vygradovala v simulování fyzického napadení. Sudí Kučera odlétl na zem, když se k němu srbský basketbalista Čohadarevič přiblížil hlavou. Ze záznamů bylo jasné, že rozhodčí vše nafilmoval.

Čohadarevič dostal trest na deset utkání a komediant Kučera slyšel od komise rozhodčích verdikt, že se minimálně do konce letošního ročníku na palubovkách neobjeví. Video z kuriózního momentu play off nejvyšší české soutěže kolovalo po sociálních sítích a shlédl ho dokonce i slavný basketbalista Shaquille O’Neal.

Hlavička rozhodčímu? Sudí v Opavě předčasně ukončili zápas s Olomouckem
1080p 720p 360p

Nejdříve záběry sdílel na sociální síti, a pak je dokonce zařadil i do svého pořadu Shaqtin’a Fool na celostátní americké televizi TNT, kde vybírá nejkurióznější momenty týdne. Diváci pak mohou na internetu hlasovat, který z vybraných momentů je pro ně nejbizarnější.

„Český rozhodčí, dámy a pánové. Už jste někdy viděli rozhodčího flopovat? Za tohle by měl být potrestán,“ komentoval O’Neal s kolegy výkon českého rozhodčího. „Třeba neznáme pravidla v Československu,“ smál se slavný Shaq a přidal se další hvězdný hráč Charles Barkley: „Takhle ale prostě nemůžete flopovat…“

Fanoušci za oceánem se nad komickým výstupem ze Střední Evropy hodně bavili. Na stránce NBA.com nakonec Kučera jasně vyhrál, když pro jeho výkon hlasovalo 5 tisíc lidí z celkových 8600. Jak by řekl další „slavný“ basketbalista Václav Klaus, byla to spíš taková nevýhra.

Témata:  VIPsport, NBA, basketbal, nbl, sudí
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud