VIP Sport

7. června 2018 • 05:00

Beachvolejbalistkám zakázali video, moc nahoty! Vzaly jim Světový pohár

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Zakázali pozvánku kvůli nahotě, české beachvolejbalistky jsou prý moc sexy! Jenže, kde je ta hranice, když se někde vysílají erotické až porno scény třeba i s odhaleným přirozením? Facebooku vadilo moc nahé kůže…Aby nalákaly fanoušky na Světový pohár ve Vítkovicích (20. – 24. 6.), nechaly se Kristýna »KIKI« Kolocová a Markéta »MAKI« Sluková se svými parťačkami natočit při práci. A že k ní zrovna patří bikiny, to profesory z nejznámější sociální sítě světa vůbec nezajímalo. Tuhle propagaci jednoduše zatrhli!

„Trochu nás to zaskočilo, plážový volejbal se hraje v plavkách, přece je nebudeme navlékat do tepláků,“ divil se Martin Duka z agentury Raul, která »svěťák« v Ostravě organizuje.

Sociální síť spot vyhodnotila tak, že obsahuje příliš mnoho nahé kůže či vyzývavý obsah. Po vysvětlení pořadatelů nakonec Facebook šíření povolil.

Zdá se vám, že jsou beachvolejbalistky moc nahé?
Zdá se vám, že jsou beachvolejbalistky moc nahé?

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze