VIP Sport

7. června 2018 • 05:00

Beachvolejbalistkám zakázali video, moc nahoty! Vzaly jim Světový pohár

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Zakázali pozvánku kvůli nahotě, české beachvolejbalistky jsou prý moc sexy! Jenže, kde je ta hranice, když se někde vysílají erotické až porno scény třeba i s odhaleným přirozením? Facebooku vadilo moc nahé kůže…Aby nalákaly fanoušky na Světový pohár ve Vítkovicích (20. – 24. 6.), nechaly se Kristýna »KIKI« Kolocová a Markéta »MAKI« Sluková se svými parťačkami natočit při práci. A že k ní zrovna patří bikiny, to profesory z nejznámější sociální sítě světa vůbec nezajímalo. Tuhle propagaci jednoduše zatrhli!

„Trochu nás to zaskočilo, plážový volejbal se hraje v plavkách, přece je nebudeme navlékat do tepláků,“ divil se Martin Duka z agentury Raul, která »svěťák« v Ostravě organizuje.

Sociální síť spot vyhodnotila tak, že obsahuje příliš mnoho nahé kůže či vyzývavý obsah. Po vysvětlení pořadatelů nakonec Facebook šíření povolil.

Zdá se vám, že jsou beachvolejbalistky moc nahé?
Zdá se vám, že jsou beachvolejbalistky moc nahé?

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze