VIP Sport

20. června 2018 • 17:50

Česká televize ztrácí TOP fotbal a může přijít o TOP komentátory: Skončí Bosák?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tady hrozí průšvih! Česká televize přišla o Ligu mistrů a top »špíly« tuzemské ligy. Od příští sezony je bude vysílat stanice O2 TV. Otázkou je, jestli jí za lepšími zápasy »neutečou« i komentátorská esa v čele s Jaromírem Bosákem (53)...„K tomu se nebudu vyjadřovat. Obraťte se na vedení sportovní redakce ČT,“ vzkázal Bosák z Ruska, kde momentálně komentuje zápasy mistrovství světa.

Šéf sportu České televize Jiří Ponikelský zůstává v klidu. „Na všechno je brzo. Vše bude mít vývoj,“ řekl. A odkázal na prohlášení televize. „Další kroky budou předmětem interní diskuze, případně revize vysílání klubového fotbalu v České televizi.“

Co vlastně veřejnoprávní televizi z fotbalových přenosů zbylo? Evropská liga, reprezentační mače včetně Euro 2020 a MS 2022 a až čtvrtý výběr ze zápasů první ligy, tedy neatraktivní drobek, který upustí hlavní vlastník práv O2.

Kdepak komentování Ronalda, Messiho nebo Neymara. Na krále hlášek Bosáka by zbyla pouze fotbalová »druhá liga«. Bude mu to stačit?

„My posilování komentátorského týmu nechystáme. Máme dvanáct kvalitních komentátorů. Vrací se Tomáš Radotínský, přichází pouze reportérka Monika Čuhelová,“ vzkázal šéf O2 TV Marek Kindernay. Vylepšení chystají do nové podoby studia. „Virtuální grafiku budeme používat ve všech zápasech,“ přidal Kindernay.

Skončí komentátor Jaromír Bosák v České televizi?
Skončí komentátor Jaromír Bosák v České televizi?

MŮJ PRVNÍ GÓL: Ibrahimovicovy nůžky? Nejhezčí, co jsem kdy viděl, žasne Bosák
1080p 720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud