VIP Sport

20. června 2018 • 17:50

Česká televize ztrácí TOP fotbal a může přijít o TOP komentátory: Skončí Bosák?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tady hrozí průšvih! Česká televize přišla o Ligu mistrů a top »špíly« tuzemské ligy. Od příští sezony je bude vysílat stanice O2 TV. Otázkou je, jestli jí za lepšími zápasy »neutečou« i komentátorská esa v čele s Jaromírem Bosákem (53)...„K tomu se nebudu vyjadřovat. Obraťte se na vedení sportovní redakce ČT,“ vzkázal Bosák z Ruska, kde momentálně komentuje zápasy mistrovství světa.

Šéf sportu České televize Jiří Ponikelský zůstává v klidu. „Na všechno je brzo. Vše bude mít vývoj,“ řekl. A odkázal na prohlášení televize. „Další kroky budou předmětem interní diskuze, případně revize vysílání klubového fotbalu v České televizi.“

Co vlastně veřejnoprávní televizi z fotbalových přenosů zbylo? Evropská liga, reprezentační mače včetně Euro 2020 a MS 2022 a až čtvrtý výběr ze zápasů první ligy, tedy neatraktivní drobek, který upustí hlavní vlastník práv O2.

Kdepak komentování Ronalda, Messiho nebo Neymara. Na krále hlášek Bosáka by zbyla pouze fotbalová »druhá liga«. Bude mu to stačit?

„My posilování komentátorského týmu nechystáme. Máme dvanáct kvalitních komentátorů. Vrací se Tomáš Radotínský, přichází pouze reportérka Monika Čuhelová,“ vzkázal šéf O2 TV Marek Kindernay. Vylepšení chystají do nové podoby studia. „Virtuální grafiku budeme používat ve všech zápasech,“ přidal Kindernay.

Komentátor Jaromír Bosák je připraven na další velkou akci
Komentátor Jaromír Bosák je připraven na další velkou akci

MŮJ PRVNÍ GÓL: Ibrahimovicovy nůžky? Nejhezčí, co jsem kdy viděl, žasne Bosák
1080p 720p 360p

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze