VIP Sport

20. června 2018 • 21:00

Šeredová musí koukat. Buffon (40) předvedl dokonalé tělo, s kým dováděl na pláži?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Touhle dobou mohl být na mistrovství světa ve fotbale. Gólman Gianluigi Buffon se však s italským týmem na šampionát neprobojoval a místo chytání na turnaji v Rusku, si užívá dovolenou na pláži v Toskánsku.Exmanžel české modelky Aleny Šeredové však není na březích Tyrhénského moře v městečku Marina di Massa se svou současnou partnerkou Ilarií D’Amicovou, ale sluníčka si užívá se svým starším a plnoštíhlejším kamarádem.

Slavný brankář na pláži řádí jako malé dítě. Skáče do vln, hraje plážový tenis a u toho chytá bronz a má vymakané tělo jako antický Diskobolos.

Buffon hrál s kamarádem plážový tenis
Buffon hrál s kamarádem plážový tenis

Vůbec na něm není znát, že letos prožil dva smutné momenty. Nejdříve nepostoupil s Itálií na mistrovství světa, a pak po sedmnácti letech opustil milovaný klub Juventus Turín. S fotbalem ale ani ve čtyřiceti letech nekončí. Buffona láká na přestup klub Paris Saint Germain a nabízí mu dvouletou smlouvu s ročním pohádkovým platem 8 milionů eur (205 milionů korun).

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze