VIP Sport

25. července 2018 • 19:30

Neúnavný vypravěč Řepka chystá už čtvrtý životopis. Co v něm bude?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Zatímco ostatním slavným osobnostem stačí na sepsání svých pamětí jedna kniha, bývalý fotbalista Tomáš Řepka už na letošní podzim chystá vydání čtvrtého životopisu. Poslední přitom křtil teprve před rokem.Po knihách Rebel, Neuhýbám a Děkuji se bývalý fotbalový reprezentant Tomáš Řepka rozhodl fanouškům ještě jednou převyprávět svůj život. V nové autobiografii, o které se stále ještě neví, jak se bude jmenovat, bude zřejmě líčit poslední měsíce svého života.

O vztahu s moderátorkou Kateřinou Kristelovou popsal už docela dost stránek v předposlední knize Děkuji. V tom zřejmě bude pokračovat a ještě svým pohledem osvětlí některé kauzy poslední doby.

Například když s Kateřinou Kristelovou podávali falešný inzerát na erotické služby pod jménem exmanželky Řepky – modelky Vlaďky Erbové. Čtenáři se pravděpodobně dočkají i kritiky na adresu Sparty s nepovedeným experimentem v podobě italského kouče Stramaccioniho. Bude to už jeho poslední autobiografie nebo se dočkáme i pátého dílu?

Na Memoriálu Lukáše Přibyla si zahrál i bývalý obránce Sparty Tomáš Řepka
Na Memoriálu Lukáše Přibyla si zahrál i bývalý obránce Sparty Tomáš Řepka

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze