VIP Sport

9. srpna 2018 • 14:29

Limberského trable: muž s igelitkou mu na autě udělal rýhu za 150 tisíc

Autor:

Fotbalista Plzně David Limberský si před časem své nablýskané bentley rozsekal sám, tentokrát má se svým vozem jiné starosti - nedávno mu ho poškrábal jeden bez bezmozek.Limberský (34) umí být pěkné kvítko. Když to v září roku 2015 napálil s luxusní károu do zdi v centru Prahy, chtěl utéct. Jenže policisté ho doběhli a unavený »Limba« nadýchal 1,5 promile… Teď když seká dobrotu a opravený vůz byl tu zase jako ze škatulky, zadělal mu na trable někdo jiný. Hňup s igelitkou.

Když uviděl 23. července skvostné auto zaparkované na křižovatce poblíž několika hospod, měl jasný plán. Poškrábat ho.

Pomsta? Závist? Nebo jen vypatlaný mozek? Těžko říct. Hulvát podle tn.cz obešel okolní lokály, nahlédl do oken, jestli někde Limberský nesedí, a když zjistil, že vzduch je čistý, pustil se do práce. Za pár sekund vznikla na autu 2,5metrová rýha. Policie vyčíslila škodu až na 150 tisíc korun.

Dosud neznámý pachatel poškodil auto Davidu Limberskému. Zachytily ho při tom kamery.
Dosud neznámý pachatel poškodil auto Davidu Limberskému. Zachytily ho při tom kamery.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze