VIP Sport

9. srpna 2018 • 14:29

Limberského trable: muž s igelitkou mu na autě udělal rýhu za 150 tisíc

Autor: get

Fotbalista Plzně David Limberský si před časem své nablýskané bentley rozsekal sám, tentokrát má se svým vozem jiné starosti - nedávno mu ho poškrábal jeden bez bezmozek.Limberský (34) umí být pěkné kvítko. Když to v září roku 2015 napálil s luxusní károu do zdi v centru Prahy, chtěl utéct. Jenže policisté ho doběhli a unavený »Limba« nadýchal 1,5 promile… Teď když seká dobrotu a opravený vůz byl tu zase jako ze škatulky, zadělal mu na trable někdo jiný. Hňup s igelitkou.

Když uviděl 23. července skvostné auto zaparkované na křižovatce poblíž několika hospod, měl jasný plán. Poškrábat ho.

Pomsta? Závist? Nebo jen vypatlaný mozek? Těžko říct. Hulvát podle tn.cz obešel okolní lokály, nahlédl do oken, jestli někde Limberský nesedí, a když zjistil, že vzduch je čistý, pustil se do práce. Za pár sekund vznikla na autu 2,5metrová rýha. Policie vyčíslila škodu až na 150 tisíc korun.

Dosud neznámý pachatel poškodil auto Davidu Limberskému. Zachytily ho při tom kamery.
Dosud neznámý pachatel poškodil auto Davidu Limberskému. Zachytily ho při tom kamery.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud