VIP Sport

7. září 2018 • 18:00

Manželství po roce na bodě mrazu: Za krizi může Růžička, práskla kamarádka Marie Ája

Autor: ps
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jen co dnes v Blesku vyšlo, že je manželství hokejového kouče Vladimíra Růžičky (55) a jeho Marie (29) v krizi, rýsují se nové informace. Do rodinné bitvy se vložila kamarádka Marušky Ája, která vinu hází na manžela!Vztah mezi bývalým trenérem národního týmu a jeho sexy tanečnicí nabírá rychlost hurikánu. Loni v červnu se brali, o čtyři měsíce později se jim narodila dcerka Lejla a teď řeší krizi. Podle informací Blesku stále bydlí společně v domečku na okraji Chomutova, ale ve hře je i místní byt, kde má Růžička od tohoto měsíce platit nájem.

Kdo je tedy na vině, že vášnivý vztah zkrachoval? Kamarádka Marie má jasno! „Co to všichni házíte na Marušku?“ reaguje slečna Ája podrážděně v diskuzi pod článkem Blesku o krachu manželství Růžičkových.

Ája (vlevo) se své kamarádky Marie Růžičkové veřejně zastala.
Ája (vlevo) se své kamarádky Marie Růžičkové veřejně zastala.

Tahle holka je dlouhodobě nejbližší a nejdůvěryhodnější parťačkou Marie. Navzájem si svěřují problémy, jsou si podle svých slov i psycholožkami. „Žijete s nimi? Napadlo vás někdy, že to může být s Vláďovy strany?! Že upřednostňuje hokej před rodinou? Doprd*le, začněte se ku*va starat o svoje životy, než tady budete psát takové nesmysly,“ brání vulgárními výrazy kamarádku. Rozdráždily ji narážky na minulost Marie, která se v Německu živila jako tanečnice a také to, že si »ulovením« Růžičky šla za svým jasným cílem.

Otázka je, jestli se Růžičkovi z nalomeného vztahu dostanou? Už několik měsíců to totiž nejsou ti dva zamilovaní »puberťáci«, kteří se líbají a objímají prakticky všude, kde mohou. Jejich láska se podle všeho dostala na bod mrazu…

Těhotná snoubenka trenéra Růžičky: S nenávistí jsem se naučila žít

 
Články odjinud


Články odjinud