VIP Sport

4. listopadu 2018 • 05:00

Tenistka Strýcová nahradila Krause a ...: Odhalila, čím ji dostává nový přítel!

Autor: sjs
###BLOK-TOP-VIDEA###

Změna je život. Tenistka Barbora Strýcová po třech letech opustila zpěváka Davida Krause a vrhla se do náručí nového muže. Nyní prozradila, čím si ji šéfredaktor známého ženského časopisu Petr Matějček získal, a stále ještě získává.O čerstvém vztahu nechce příliš mluvit. Přesto Barbora Strýcová něco málo o nové lásce prozradila. „Dostávám od svého kluka komplimenty každý den a každý mě dostane,“ rozplývala se tenistka v rozhovoru pro magazín nákupního centra Harfa. A čím si ona získává Matějčka?

Barbora Strýcová a Petr Matějček vyrazili do centra Prahy. Nehnuli se od sebe ani na krok.
Barbora Strýcová a Petr Matějček vyrazili do centra Prahy. Nehnuli se od sebe ani na krok.

Možná svým emotivním smíchem. „Mám strašně dlouhé záchvaty smíchu, kdy úplně kvíkám,“ napráskala na sebe Strýcová. Kromě toho odhalila, kdy se cítí nejvíc sama sebou. „Když jsem doma v pyžamu.“

To se ale profesionální sportovkyni moc nepoštěstí, protože skoro celý rok cestuje na turnaje po celém světě a spí na hotelích. „Na tom je nejlepší, že nic nemusíte uklízet. A taky, že máte snídani, jakou chcete. Nejhorší je, že to nikdy není vaše voňavé povlečení,“ povzdechla si Strýcová.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud