VIP Sport

31. prosince 2018 • 05:00

Sexy jako nikdy! Kvitová se v Austrálii vyfikla do šatů a zastínila soupeřky

###BLOK-TOP-VIDEA###

Kam se hrabou tenistky ze všech koutů světa… Opět se potvrdilo, že nejkrásnější jsou Češky! Petra Kvitová (28) se v Austrálii oblékla do slušivých růžových šatů a před turnajem v Brisbane strčila do kapsy ostatní hráčky.Česká tenistka zapózovala pod slavným mostem Story Bridge s Američankou Sloane Stephens (25) a Australankou Samanthou Stosur (34). Tenistkám to nártamně slušelo, nicméně ednoznačně dominovala Petra Kvitová.

Petře růžová náramně sekne, že jí ostatní mohly jen tiše závidět. Na české hráčce je znát, že do Austrálie přicestovala v perfektní kondici i dobré náladě.

Projevilo se to na slušivých fotkách i setkání při dětském dni, kdy Kvitová pobíhala po tenisovém kurtu s mikrofonem u pusy. Všude jí na rtech hrál blažený úsměv, který z ní dělá nádhernou, přitažlivou dámu.

Česká tenistka Petra Kvitová před turnajem v Brisbane pózovala ve slušivých šatech, spolu s ní jsou na fotce i americká hráčka Sloane Stephensová a Australanka Samantha Stosurová
Česká tenistka Petra Kvitová před turnajem v Brisbane pózovala ve slušivých šatech, spolu s ní jsou na fotce i americká hráčka Sloane Stephensová a Australanka Samantha Stosurová

Do akce

Už brzy však Kvitová vymění sexy šaty za propocené triko. Turnaj v Brisbane už v noci na pondělí začal a Petra se má na Silvestra v jednu ráno českého času postavit Američance Collins.

„Nedávám si do začátku sezony žádné cíle. Pamatuji si, jak to poslední rokydopadalo. Jsem nohama na zemi. Vím, že mám dobře natrénováno, ale ne vždycky se to musí hned zkraje roku projevit,“ řekla Kvitová.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud