VIP Sport

2. ledna 2019 • 17:44

Erotické hrátky ve vodě i na suchu. Nejhorší gólman sbalil potetovanou herečku

###BLOK-TOP-VIDEA###

Mezi třemi tyčemi mu to moc nejde, ale v milostném životě si německý brankář Loris Karius nemůže stěžovat. Nedávno si našel sexy krajanku herečku a modelku Sophii Thomallaovou a konec loňského roku spolu strávili na Miami, kde se k sobě hodně měli.Brankář Loris Karius se nechvalně proslavil v loňském finále Ligy mistrů, kdy dvěma kiksy potopil svůj Liverpool, který padl s Realem Madrid 1:3. Přestože v anglickém klubu gólmana konejšili, že se nemusí o svou pozici po nezdařeném utkání obávat, byl nakonec poslán na hostování do tureckého Besiktase Istanbul. Ani tam však neobstál.

Jak je vidět z pár dní starých snímků, tak si z toho Loris vůbec nic neděla. Koncem roku si užíval na Floridě s novou láskou německou herečkou Sophii Thomallaovou. Fotbalista během dovolené důkladně prozkoumal všechna tetování, jež má umělkyně po těle, a že jich je.

Karius a jeho sexy herečka
Karius a jeho sexy herečka

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud