VIP Sport

2. ledna 2019 • 17:44

Erotické hrátky ve vodě i na suchu. Nejhorší gólman sbalil potetovanou herečku

Autor: sjs
###BLOK-TOP-VIDEA###

Mezi třemi tyčemi mu to moc nejde, ale v milostném životě si německý brankář Loris Karius nemůže stěžovat. Nedávno si našel sexy krajanku herečku a modelku Sophii Thomallaovou a konec loňského roku spolu strávili na Miami, kde se k sobě hodně měli.Brankář Loris Karius se nechvalně proslavil v loňském finále Ligy mistrů, kdy dvěma kiksy potopil svůj Liverpool, který padl s Realem Madrid 1:3. Přestože v anglickém klubu gólmana konejšili, že se nemusí o svou pozici po nezdařeném utkání obávat, byl nakonec poslán na hostování do tureckého Besiktase Istanbul. Ani tam však neobstál.

Jak je vidět z pár dní starých snímků, tak si z toho Loris vůbec nic neděla. Koncem roku si užíval na Floridě s novou láskou německou herečkou Sophii Thomallaovou. Fotbalista během dovolené důkladně prozkoumal všechna tetování, jež má umělkyně po těle, a že jich je.

Karius a jeho sexy herečka
Karius a jeho sexy herečka

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud