VIP Sport

12. března 2019 • 05:00

A je to venku! Sáblíková dostala prstýnek a chystá svatbu!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Zázračná bohyně nemá dost. Rychlobruslařka Martina Sáblíkové (31) potřetí v jednom týdnu překonala světový rekord. Co za to? Prstýnek! Teď česká hvězda plánuje vdavky.



Šperk nestárnoucí Sáblíkové věnuje za její úspěchy z poslední doby Mezinárodní bruslařská unie ISU. „Martina dostává zlatý prstýnek s vyrytým datem za každý světový rekord,“ vysvětlil nedávno její trenér Petr Novák v rozhovoru pro Radiožurnál.

Martina Sáblíková na oslavách sta let českého sportu ve Foru Karlín
Martina Sáblíková na oslavách sta let českého sportu ve Foru Karlín

Na roli nevěsty si tak trojnásobná olympijská vítězka zatím nepřipravuje. Svatbu ale opravdu chystá! Vdávat se co nevidět bude její maminka. A Martina bude celou veselku organizovat. „Vždyť ona byla první člověk, který věděl, že chci Evu požádat o ruku,“ prozradil Sport Staru na Primě nadcházející ženich a dlouholetý maminčin partner Karel Petrů, který před dámu svého života poklekl v den jejich sedmiletého výročí.

Reakce? Dojemná! „Chytla jsem se za obličej, začala jsem brečet a dala mu pusu,“ popisovala chvíle štěstí šampiončina nejbližší osoba. To ale žadateli nestačilo. „Říkal mi, že ještě neslyšel odpověď. Nakonec se té kladné dočkal,“ dodala Eva Sáblíková s tím, že veselku chtějí stihnout ještě letos.

Martina se tak po sezoně rozhodně nudit nebude!

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud