VIP Sport

12. března 2019 • 05:00

A je to venku! Sáblíková dostala prstýnek a chystá svatbu!

Autor: red
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Zázračná bohyně nemá dost. Rychlobruslařka Martina Sáblíkové (31) potřetí v jednom týdnu překonala světový rekord. Co za to? Prstýnek! Teď česká hvězda plánuje vdavky.Šperk nestárnoucí Sáblíkové  věnuje za její úspěchy z poslední doby Mezinárodní bruslařská unie ISU. „Martina dostává zlatý prstýnek s vyrytým datem za každý světový rekord,“ vysvětlil nedávno její trenér Petr Novák v rozhovoru pro Radiožurnál.

Martina Sáblíková na oslavách sta let českého sportu ve Foru Karlín
Martina Sáblíková na oslavách sta let českého sportu ve Foru Karlín

Na roli nevěsty si tak trojnásobná olympijská vítězka zatím nepřipravuje. Svatbu ale opravdu chystá! Vdávat se co nevidět bude její maminka. A Martina bude celou veselku organizovat. „Vždyť ona byla první člověk, který věděl, že chci Evu požádat o ruku,“ prozradil Sport Staru na Primě nadcházející ženich a dlouholetý maminčin partner Karel Petrů, který před dámu svého života poklekl v den jejich sedmiletého výročí.

Reakce? Dojemná! „Chytla jsem se za obličej, začala jsem brečet a dala mu pusu,“ popisovala chvíle štěstí šampiončina nejbližší osoba. To ale žadateli nestačilo. „Říkal mi, že ještě neslyšel odpověď. Nakonec se té kladné dočkal,“ dodala Eva Sáblíková s tím, že veselku chtějí stihnout ještě letos.

Martina se tak po sezoně rozhodně nudit nebude!

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud