VIP Sport

11. dubna 2019 • 10:10

Slováci řeší Sagana: Je pohublý a nemá formu, trápí se kvůli rozchodu?!

Autor: bko
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Aspoň jedno etapové vítězství dobyl naposledy v lednu v Austrálii, v oblíbených jarních cyklistických klasikách se zatím příliš neukázal. Slovensko řeší, co se děje s Peterem Saganem. Cyklistická superstar navíc  zhubla minimálně sedm kilo - doběhly ho problémy v osobním životě, nebo mění svůj celkový přístup k cyklistice?Sagan letos zhubnul z 80 kilo na 73… „Všiml jsem si, že výrazně zhubnul. Zřejmě změnil způsob přípravy, a to se odrazilo i na jeho hmotnosti. Možná si myslí na útok na žlutý dres z Tour de France, s jeho předešlou postavou byl bez šance,“ zamýšlí se pro Nový Čas bývalý cyklista a rozhodčí Milan Dvorščík.

Slovenský cyklista Peter Sagan před startem závodu Kolem Vlámska
Slovenský cyklista Peter Sagan před startem závodu Kolem Vlámska

Sagan má neuvěřitelných šest vítězství v bodovací soutěži na Tour de France, na celkové vítězství ale nikdy pomýšlet nemohl. „Teď když zhubl, je to reálné. Ale musí se poradit s týmem, přece jen je to riziko,“ uvedl Dvorščík.

Za hubnutím ale může být i osobní trápení - vloni se totiž rozešel se svou ženou Katarínou a přišel tak i o každodenní kontakt se synem Marlonem, to muselo se závodníkovou psychikou pořádně zamávat!

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud