VIP Sport

11. června 2019 • 21:16

Životní smeč beachvolejbalistky Kolocové. Miminko je na světě!

Autor: rau
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Poklad, který posledních devět měsíců ukrývala pod srdcem, je na světě! Z bývalé beachvolejbalistky Kristýny Hoidarové Kolocové (31) je pyšná maminka!„Sen se stal skutečností. Jsme rodina,“ napsala na instagram z pražské porodnice u Apolináře šťastná Kiki. „Vítej, náš milovaný Viktore,“ přivítala na světě prvorozeného synka.

Pod fotografií novorozence se okamžitě sešla sprcha blahopřání. Mezi gratulanty nechyběla ani ta od těhotné tenistky Andrey Sestini Hlaváčkové. „Láskaaaaaaaa. Úžasná jsi. Veliká gratulace,“ posílala plzeňská rodačka polibky směrem ke spokojené čtvrtfinalistce olympijských her v Londýně 2012.

Kariéru na písku ukončila Hoidarová loni v srpnu. O rok dříve vybojovala stříbro na mistrovství Evropy s Michalou Kvapilovou, předtím sbírala úspěchy s Markétou Nausch Slukovou. Byly páté na olympijských hrách v Londýně a vyhrály grandslam Světového okruhu v Berlíně i turnaj Open v Praze na Štvanici.

Beachvolejbalistka Kristýna Hoidarová Kolocová (31) se pochlubila fotkou svého narozeného syna
Beachvolejbalistka Kristýna Hoidarová Kolocová (31) se pochlubila fotkou svého narozeného syna

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud