VIP Sport

1. července 2019 • 18:00

Tenisová jednička ukázala božské tělo! Jóga na trávě a pak... Šokující novinka!

Autor: zal, red
###BLOK-TOP-VIDEA###

Vyrazil s kumpány do parku poblíž wimbledonského tenisového areálu, kde bude Novak Djokovič (32) jako největší favorit turnaje útočit na 16. grandslamový titul. A fanouškům také připravil velké překvapení.A snad ve snaze přivyknout si na zelený pažit ulehl do trávy a jal se protahovat své tělo. Bylo vidět, že mu jóga není vůbec cizí. „Začal jsem s ní kvůli problémům s dýcháním. Nakonec mi ale pomohla i s psychikou. Snažím se cvičit denně,“ vysvětloval srbský tenista před lety.

Že před Wimbledonem nenechal nic náhodě, potvrdil i nečekaným angažováním bývalého šampiona Gorana Ivaniševiče, který před lety vypomáhal také české jedničce Tomáši Berdychovi. Teď bude na turnaji turnajů dávat cenné rady světové jedničce.

„Je mi ctí, že Goran moji nabídku přijal. Vyrostl jsem na něm. Sledoval jsem ho na největších turnajích a nahlas mu fandil. Teď ho mám na své straně,“ oznámil »Djoker«. Přiznal, že v krátkodobém angažmá má prsty jeho dlouhodobý kouč Marián Vajda. „Musím mu poděkovat, že se Goranovi rozhodl zavolat a ještě víc tak posílit náš tým na důležitém turnaji,“ dodal Novak.

Šlachovitý Djokovič se v Londýně protahoval jako beduín
Šlachovitý Djokovič se v Londýně protahoval jako beduín

 
Články odjinud


Články odjinud