VIP Sport

2. července 2019 • 22:10

Nese jeho jméno! Bratrovi tragicky zesnulého Šurala (†28) se narodil syn

Autor: kvč
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Bolest z tragické ztráty Josefa Šurala (†28) ještě zdaleka neutichla, jeho rodina má ale teď, pár měsíců po tragické události, konečně důvod k nějaké radosti. Josefovo jméno teď ponese potomek mladšího z bratrů, Jakuba (23).Obránce Jakub Šural zažil na jaře rány v osobním životě i na hřišti. Na konci dubna jej zastihla zpráva z nejhorších o úmrtí jeho teprve osmadvacetiletého bratra, který v Turecku nepřežil nehodu minibusu. Když se po období smutku dokázal vrátit na hřiště, chtěl pomoci své Zbrojovce Brno k postupu do první ligy. Nebylo mu ale přáno a "flinta" v kontroverzní baráži ztroskotala na Příbrami.

Teď má Jakub přece jen důvod k radosti. Den po jeho 23. narozeninách se mu narodil syn! Chlapeček bude pro celou rodinu i věčnou vzpomínkou na zesnulého Pepu. Ponese totiž jméno Nicholas Josef.

Syn Jakuba Šurala ponese jméno po tragicky zesnulém bratrovi brněnského fotbalisty
Syn Jakuba Šurala ponese jméno po tragicky zesnulém bratrovi brněnského fotbalisty

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud