VIP Sport

8. srpna 2019 • 18:24

Mám vztek a hlad! Plíšková se předvedla, ostatní tenistky se přidaly

Autor: sjs
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Takhle je neznáte. Nejlepší světové tenistky se na tiskové konferenci s novináři chovaly neurvale. Nebojte se skandálu. To jen Maria Šarapovová, Eugenie Bouchardová nebo Karolína Plíšková vystřihly na turnaji v Torontu vtipné scénky, jak se nechovat při komunikaci s médii.Každý má někdy své dny. Slavné tenistky tak na videu předváděly, jak by se chovaly, kdyby měly hodně špatný den. „Jsem tak hladová,“ zoufala si Karolína Plíšková a před kamerou jedla tradiční kanadskou pochoutku poutine. Následně v dalším střihu vyhrkla: „Jsem frustrovaná!“ a v zápětí roztrhla papír.

Kromě negativních výlevů ale nejlepší česká tenistka přes video poradila ostatním tenistkám, že je dobré vypustit na tiskové konferenci klidně i něco ze soukromí.

Na to upozornila například i Simona Halepová. „Ukažte svou osobnost a přidejte troch barvy svým příběhům,“ uvedla Rumunka, která letos ovládla Wimbledon.

Co je ale pro hráčky nejhorší? Když o nich přítomní novináři příliš nevědí. „Pořádně si nás nastudujte, než za námi přijdete, poznejte nás.“

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud