VIP Sport

13. srpna 2019 • 14:18

Vyhazov! Mistr světa předstíral zranění, místo toho soutěžil v Pevnosti Boyard

Autor: ČTK, iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0

Užívání s prsatou legendou Pamelou Andersonovou skončilo a pro fotbalového mistra světa Adila Ramiho překvapivě skončilo i angažmá v Olympique Marseille. Třiatřicetiletý obránce dostal vyhazov za to, že předstíral zranění, kvůli kterému netrénoval, jenže místo toho se zúčastnil dobrodružné televizní soutěže Pevnost Boyard.Rami na sebe nejprve strhl pozornost v červnu rozchodem s herečkou Pamelou Andersonovou, která ho obvinila z domácího násilí a nevěry. V té době už v klubu netrénoval, což odůvodnil zdravotními problémy.

Pamela Anderon a její francouzský miláček
Pamela Anderon a její francouzský miláček

Jenže 29. června byl v televizi odvysílán díl Pevnosti a Rami v něm sváděl souboj v bahně. Klub dnes jeho konec potvrdil. "Měl se už dříve zamyslet nad svými povinnostmi hráče a zejména jako mistra světa," uvedl nedávno šéf klubu Jacques-Henri Eyraud.

V Marseille strávil Rami dva roky. Předtím hrál za Sevillu, AC Milán, Valencii a Lille. Loni byl členem vítězného francouzského týmu na mistrovství světa, na turnaji v Rusku si ale nezahrál.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud