VIP Sport

24. listopadu 2019 • 05:00

Plíšková si užívá v Karibiku: Každý den sexy v jiných plavkách!

Autor: Patrik El-Talabáni
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Po práci legraci. Tenistka Karolína Plíšková (27) oddychovala po úspěšné  sezoně u moře v Karibiku a dovolenou s manželem Michalem Hrdličkou (30) si užívala plnými doušky.A také se pochlubila, jak pestrý má šatník. V sezoně na radovánky u vody tolik času není, a proto se Kája každý den slunila v jiných plavkách, jako by chtěla všechno dohnat. „Dovolenáááá,“ radovala se.

Tu si smáčela nožky v bazénu v hnědém setu, jindy zakusovala meloun v modrých plavkách, a pak se zase na pláži po boku svého milého vyprsila v růžových bikinách. Zkrátka relax, jak má být. „Meloun celý den. Klouzání do bazénu,“ psala na Instagramu.

Ale teď už zase pomalu zpátky do práce a připravit se na další turnaje, aby se jí vedlo stejně dobře jako letos, kdy završila rok druhým místem ve světovém žebříčku.

Šťastný pár na dovolené
Šťastný pár na dovolené

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud