VIP Sport

2. února 2020 • 05:00

Život v luxusu Kobeho Bryanta (†41)! Čím si hýčkal manželku Vanessu?

Autor: ptr
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tragicky zesnulý Kobe Bryant (†41) se svou ženou Vanessou (37) a čtyřmi dcerami Natalii Diamante (17), Giannou Marii-Onore (†13), Biankou Bellou (3) a Capri Kobe (7 měsíců) byli zvyklí na luxusní životní standard. Značkové oblečení, nádherné šperky, exotické dovolenkové destinace, vybrané pokrmy, to všechno si mohli dovolit díky dřině, kterou Kobe věnoval milovanému basketbalu, a za níž dostal taky štědře zaplaceno - podle LA Times jen ze smluv s Lakers vyinkasoval 328 milionů dolarů, tedy zhruba 7,5 miliardy korun.Byli spolu 20 let, z toho více než 19 v manželském svazku. Za tu dobu samozřejmě přišlo i mnoho krizových okamžiků, Vanessa dokonce podala žádost o rozvod, ale vše se nakonec urovnalo a rodinka si mohla nadále užívat věcí, které si běžný smrtelník jen těžko dokáže představit.

Mohli podniknout prakticky cokoliv, co je jen napadlo. Mezi velmi oblíbené kratochvíle patřilo cestování. Během let poznali obrovské množství kultur po celém světě. S dětmi také s oblibou navštěvovali tematické zábavní parky. Dopravovali se velmi rádi vrtulníkem, což se nakonec ukázalo osudným.

Rádi také pořádali a navštěvovali rozličné akce. Ať už se jednalo o oslavu narozenin některé z dcer, nebo třeba koncerty nejslavnějších hudebních interpretů, se kterými si velmi často potykali.

Další kapitolou ze života losangeleské smetánky je samozřejmě značkové oblečení a šperky. Christian Louboutin, Louis Vuitton, Judith Leiber, Dolce & Gabbana, Versace a to jsou jen některé z prémiových značek, kterými Kobe zahrnoval svou milovanou manželku i dcery. Ty se jako téměř každá žena rády nechaly rozmazlovat. Především krásné střevíčky dávala Vanessa s oblibou na sociální sítě.

Před pár dny se nad idylkou a luxusním stylem života zatáhla mračna a jediný okamžik změnil vše. Rodina byla rozervána rukou osudu.  Vanessa by teď určitě vyměnila všechno zlato za to, aby mohla vrátit čas a dál si všechny zasloužené radovánky užívali jako kompletní rodina...

Dcery Bryantových před osudným vrtulníkem
Dcery Bryantových před osudným vrtulníkem

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud