VIP Sport

28. dubna 2020 • 17:50

Gabriela Koukalová: Je manžel manipulátor? Vymazala to!

Autor: ris
Vstoupit do diskuse
2
###BLOK-TOP-VIDEA###

Citový vyděrač, sebelítostný manipulátor a nenapravitelný lovec žen! Tak vybarvila svého bývalého přítele Petra na webu Bezfrazi.cz moderátorka Lucie Šilhánová (39). Koho někdejší partnerka olympionika Petra Koukala (34), nynějšího manžela biatlonistky Gabriely Koukalové (30), měla na mysli?„Jel prostě hrozný bomby,“ vrátila se k temnému životnímu období Šilhánová. „Byl skvělý manipulátor. Neoblouznil jen mě a svoje milenky, ale i mé kamarádky, které mi nejdřív záviděly, že mám vedle sebe člověka, co je pozorný, milý a snese mi modré z nebe,“ vyprávěla o svém ex Lucie.

V soukromí o harmonii nemohla být řeč. Vrchol prý přišel, když se Šilhánová dozvěděla o jeho orgiích s její kadeřnicí. „Bral si ji dokonce k nám domů. Zvracela jsem ještě dlouho poté, když jsem si představila, co se tam muselo dít.“ Sama se z té zrady nevyhrabala a dokonce musela vyhledat odbornou pomoc.

Gabriela Koukalová vzpomíná na báječnou dovolenou s manželem na Maledivách.
Gabriela Koukalová vzpomíná na báječnou dovolenou s manželem na Maledivách.

O pár dní později se shodou okolností na téma »manipulátor« vyjádřila i Gabriela Koukalová, která si byla pod dohledem chotě Petra a psa Kylie zaběhat v lese! „Děkuji manželovi-manipulátorovi za časomíru a dodání kuráže k tréninku,“ stálo v její rozverné zprávě fanouškům.

Vzápětí však klíčové slůvko »manipulátorovi« smazala. Tak snad ji k tomu někdo nezmanipuloval?!

Vstoupit do diskuse
2

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud