VIP Sport

11. června 2020 • 05:00

Judista Krpálek vysadil strom a má velké plány: Čeho chce nyní dosáhnout?

Autor: tad
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Strom zasadil včera v botanické zahradě, dům postavil kousek za Prahou, děti zplodil rovnou dvě. Judista Lukáš Krpálek (29) by si dovedl představit ještě širší rodinku.Olympijský vítěz z Ria 2016 rád kutí na vlastní zahrádce, možnosti mít svůj vlastní strom v pražské botanické zahradě tak neodolal. Zalít kryptomerii japonskou Lukášovi pomohla i jeho dvouletá dcerka Mariana. „Na podobné akci je poprvé, je z toho trošičku vyjukaná,“ řekl judista, načež se svěřil s jedním tajemstvím.

Lukáš spolu s manželkou Evou kromě dcery vychovávají i téměř čtyřletého syna Tondu. A ten by se mohl dočkat i bratříčka. „Ještě jednoho tak zplodit… Ale hlavně to neříkejte manželce,“ rozesmál se Krpálek .

Lukáš Krpálek zasadil strom i se svou dcerkou
Lukáš Krpálek zasadil strom i se svou dcerkou

Během karantény byl s rodinou nonstop, a když minulý týden odjel na soustředění, děti to nesly těžce. „Tonda si na mě zvyknul, a když jsem nebyl doma, pořád brečel Mistrovství Evropy v judu se v Praze mělo konat původně v květnu. Nevyšlo ani přesunutí na konec června, konat by se mělo 8. – 10. listopadu. a volal, že chce tátu,“ svěřil se silák, který má ve sličné manželce velkou oporu. „Myslím, že naše děti nemůžou mít lepšího tatínka,“ nechala se Eva slyšet.

Když už její milý kvůli viru nemohl trénovat, postaral se alespoň o dům. Krpálek si vzpomněl na učňovská léta, oprášil truhlářské znalosti a na zahradě postavil třeba houpačku. Plány na další zvelebování zahrádky ale vzaly za své. „Stavět už není kde a doufám, že už ani nebude čas. Doufám, že brzy začnou závody a připravím se na listopadové ME v Praze. Na to se strašně těším,“ dodal Krpálek.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud