VIP Sport

16. června 2020 • 05:00

Dámská jízda u Limberských. Luxusní mecheche na počest dcery!

Autor: pet
Vstoupit do diskuse
2
###BLOK-TOP-VIDEA###

Už to má za pár. Manželka plzeňského fotbalisty Davida Limberského (36) bude brzy rodit, a proto se Lenka (36) rozhodla očekávanou dcerku Lily přivítat se vší parádou.U Limberských to byla dámská jízda, přišla parta kámošek, sestra Monika i modelka Andrea Verešová a mohla začít »babyshower«. Tedy dárková akce, která se organizuje pro nastávající maminky. Hlavním účelem je společná oslava dítěte a jeho matky.

Jelikož bude mít Lenka holčičku, celá párty u bazénu se nesla v bílo-růžovém duchu, nechyběli nafukovací čápi ani balonky, které byly uzavřené do prosklených kostek. Na každé bylo jedno písmeno, a když se poskládaly vedle sebe, vytvořily jméno Lily.

„Holky moje, bylo to krásný. Je skvělé mít kolem sebe lidi, kteří si udělají čas jen pro vás. Lilienka bude mít úžasné tetičky,“ tetelila se nadšením Lenka. S obráncem Viktorky, který má z předešlého vztahu dceru Natálku (11) a syna Davida (9), čekají vůbec první přírůstek do rodiny.

A bude to velmi brzy, Lenka je totiž už v devátém měsíci. „Těším se moc. Bude to další životní etapa,“ řekl Limberský před časem pro Expres.cz.

Dámy si pošmákly na luxusních dortíčcích
Dámy si pošmákly na luxusních dortíčcích

Vstoupit do diskuse
2

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud